Strzyżenie psów
Pod psem - left top
Salon Nasze fryzury O sobie Linki Kontakt
Pod psem - right top
Zawsze psiaki budziły we mnie bardzo żywe emocje. Rodzice jednak nie godzili się w domu na psa. Urażona tym lekceważeniem odgrażałam się, że jak dorosnę będę miała ich bardzo dużo. Była to chyba jedyna przysiega z dzieciństwa jaką udało mi sie zrealizować.

Od 20 lat jestem członkiem Związku Kynologicznego i zajmuję sie hodowlą psów. Z wykształcenia jestem magistrem geografii, jednak psy rasowe są moją życiowa pasją.

Pierwsza rasa hodowana przeze mnie to sealyham terriery, które zasłynęły i zdobyły tytuły kilkunastu Zwycięstw Świata i Europy. Sealyhamy z mojej hodowli KONCEPT przez długie lata nazywane były wizytówką polskich hodowli.

Potem przez krótką chwilę zagościły w moim domu PONy. Juz przy trzech psach zdecydowałam sie na kupno domu w podwarszawskim Pruszkowie i tu prowadzę od 16 lat z dużymi sukcesami hodowlę szkockich terrierów. Sa one moja wielką miłoscią. Hoduję je we wszystkich kolorach, o wspaniałej psychice i eksterierze. Zapraszam na strone mojej hodowli - www.hodowlakoncept.republika.pl

Strzyżenia i trymowania psów uczyłam sie na własnych terrierach.
Od 1996 roku prowadzę salon piekności dla psów.
Początkowo był to niewielki gabinet w suterenie na Żytniej, teraz jest to duży, wygodny i stylowy salon przy ul.Czorsztyńskiej na warszawskiej Woli.

W salonie oferuję również Państwu sprzedaż (na miejscu i wysyłkową) najlepszych kosmetyków na świecie - profesjonalna linię do pielęgnacji psiej i kociej sierści - # 1 ALL SYSTEMS - w cenach najniższych w Polsce.

Od dwóch lat prowadzę unikalną galerie rękodzieła artystycznego. Proponuję w niej przedmioty według własnych projektów odwzorowujące rasy psów. Galeriia mieści się przy salonie ul Sitnika 1 (przy Czorsztyńskiej). Można w niej kupić zawieszki witrażowe, figurki ceramiczne, akwarele, srebrne broszki i breloki - miniatury rasowych psów w różnych artystycznych formach. Wszystkie przedmioty sa ręcznie wykonane przez najwyższej klasy rodzimych rzemieślników. Galeria prezentuje swoje zbiory na wystawach psów rasowych Polski i Europy. Staramy się trafiać bezposrednio do odbiorcy.

Zobacz film