Strzyżenie psów
Strzyżenie psów - salon urody
Strzyżenie psów - salon urody
Salon Nasze fryzury O sobie Linki Kontakt
Strzyżenie psów - salon urody


Miło mi powitać i zaprosić Państwa do mojego profesjonalnego salonu dla zwierząt. Naszym głównym zajęciem jest strzyżenie psów, trymowanie i kąpanie. Mówimy po angielsku. Salon URODA POD PSEM istnieje już od 1996 roku. Wczesniej mieścił sie on w małej suterenie. Od 10 lat zapraszam Państwa do nowego, dużego, utrzymanego w klimatach secesyjnych wspaniałego Salonu - ul Sitnika 1 ( przy Czorsztyńskiej) na Warszawskiej Woli oraz do Pruszkowa (Malichy) przy ul. Gościnnej 10. Strzyżenie i trymowanie psów zawsze poprzedzone jest profesjonalną kąpielą w kosmetykach # 1 ALL SYSTEMS. Fryzury dobierane są według wzorców F.C.I. lub zgodnie z upodobaniami naszych klientów.

Namawiam Państwa do korzystania z usługi kompleksowej. Zawiera ona w swoim zakresie profesjonalną kąpiel Waszego pupila w specjalnie dobranej do rodzaju sierści linii kosmetyków # 1 ALL SYSTEMS .
Salon posiada certyfikat tej firmy i tylko nimi się posługuje. Sa one w całości wytwarzane z naturalnych komponentów i nie powodują alergii u zwierząt. Można je kupić w naszym salonie w cenie najatrakcyjniejszej w Polsce.
Salon wyposażony jest w specjalny brodzik wraz ze schodkami, mogący pomiescić nawet największe czworonogi.
Wykąpiemy, rozczeszemy, naodżywkujemy, ułożymy i wysuszymy włos zarówno u maleńkiego yorka jak i olbrzymiego bernardyna.Strzyżenie psów - salon urody
Strzyżenie psów - salon urodyStrzyżenie psów - salon urody
Obsłużymy każdego - psa jak i kota, rasowego i mieszańca.
Naszą specjalnościa jest trymowanie terierów. Wynika to z faktu posiadania również hodowli szkockich terrierów w podwarszawskim Pruszkowie. Od wielu już lat zdobywają one trofea na ringach zarówno polskich jak i europejskich pod nazwą hodowli KONCEPT.
Serdecznie zapraszam do nas wszystkie westiki, szkociki, cairny, airedelki, walijczyki, jamniczki szorstkowłowe itd.

Oprócz strzyżenia i trymowania oferujemy również takie usługi jak obcinanie pazurów (zawsze gratis), czyszczenie zębów, uszu i gruczołu okołoodbytowego.


Gwarantujemy profesjonalną i z uczuciem wykonana usługę.
Każdego czworonożnego kopciuszka przerobimy na wspaniałego królewicza.


Zapraszam
Hanna BakuniakZobacz film