Strzyżenie psów


Są wizytówką naszego stoiska. W kolekcji znajduje się ogromna większość ras. Precyzyjny ich spis podajemy na stronie "Dostępne produkty". W całości ręcznie wykonane, w formacie proporcjonalnym do wielkości psa. Rozmiar ich waha się od 18 do 22cm wysokości. Rozpoczęliśmy również kolekcję głów - ich wysokość zawiera się w granicach 22 do 25cm. Wyjątkiem jest "Krajobraz z terierem walijskim" wykonany na zamówienie specjalne - średnica witraża wynosi 50cm.

Podejmujemy się również zamówień indywidualnych - ze specjalnie stworzonym projektem i w dowolnej wielkości.

Zapraszamy
Dysponujemy około tysiącem oryginałów akwarel ponad 200 ras psów oraz kilkudziesięciu kotów i koni. Są to ręcznie namalowane portrety w formacie A5. Pełny spis ras psów znajduje się na stronie "Dostępne produkty". Zapraszamy do korzystania z możliwości namalowania własnego pupila z powierzonego zdjęcia. Fotografia powinna być wykonana bez flesza i na odbitce papierowej przesłana pocztą na nasz adres.

Na zamówienia indywidualne wykonujemy akwarele w dowolnej wielkości.


Wykonane według naszych projektów, ze srebra próby 0,925.

Ręcznie wykańczane.

Wielkość ich waha się od 20 do 30mm.

Z tyłu każda broszka posiada zapięcie z zabezpieczeniem.
Wylepiane z gliny, następnie są wypalane w piecu do ceramiki , a dalej malowane. Każda miniatura jest ręcznie formowana i malowana - nie ma dwóch identycznych.

Poszczególne rasy są proporcjonalne do ich naturalnej wielkości.

Figurki mają wysokość od 60 do 120mm.

 

www.nemzi.com  
strony internetowe